Hakkımızda

Lezzet Dünyası Hoşgeldiniz

2004 yılının Kasım ayında GaziMağusa' da iştigal eden 9 fırıncının ortak girişimi ile kurulmuş olan Ekor Un Ürünleri Sanayi Ltd. 2006 yılında üç ortakla faaliyetine devam etmiş ve halen Salih Zort, Mehmet Eren, ve Erkin Korman yönetiminde uyumlu bir şekilde faaliyetine devam etmektedir.

İlk kurulum yıllarında sadece unlu mamüllerde faaliyet gösteren Ekor, 2006 yılı itibarı ile pastacılık sektörüne de adım atmış ve aynı unlu mamüllerdeki başarısını bu sektörde de göstermiştir. Ekor, her iki sektörde de aranılan marka haline gelmiştir. Bu duruma gelmemizdeki en büyük etken, insan sağlığına vermiş olduğumuz önemden kaynaklanmaktadır.

İçinde bulunduğumuz sektörün ne kadar tehlikeli bir sektör olduğunun her zaman farkında olduk ve yapacağımız en küçük bir hatanın insan sağlığını direkt etkiliyeceğinin bilincinde olduk. Çalışmalarımızı bu kriterleri göz önünde bulundurarak sürdürüyoruz.

Pastacılık sektöründe tüm ürünleri, pastalar, sütlü ürünler, kuru pasta, poğaça ve çeşitleri, dekorlu çikolata, dondurma, lokum gibi tüm ürünleri kendimiz üretmekte olup, sürekli değişimi tezgahlarımıza yansıtarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tuttuk. Sürekli fuarları ziyaret ederek, yurt dışındaki yenilikleri ülkemize kazandırdık. 2013 yılında Ekor Premier restaurant ve patisserie'nin Ekor ailensine katılması ile daha da gururlandık. Halkımız için en iyi hizmeti vermekten onur duyarı

MİSYONUMUZ

Misyonumuz, müşterilerimize güvenilir unlu mamül ve gıda üretimi, dünya standartlarında kalitesiyle ürünlerimizin beğenilerek tüketilmesini sağlamakla birlikte, ülkemizi en iyi şekilde temsil ederek KKTC’de ve dünyada unlu mamül sektöründe ciddi söz sahibi olmaktır.

Kurulduğu günden bugüne geleneksel ürünleri ve klasikleşmiş ekmek çeşitleri ile damakları tatlandıran Ekor, değişen müşteri talepleri doğrultusunda temsil ettiği değerleri titizlikle korurken, diğer yandan müşterilerinin beklentisi doğrultusunda, kalite, lezzet, sunum ve hijyen konusunda ödün vermeyen anlayışı ile kendini yenileyerek, sürekli gelişimi ilke olarak benimsemiştir.

Sunduğu ürün ve hizmet çeşitliliği ile yaşamın her anında müşterilerinin yanında olmak, Unutulmaz lezzetlerle, en değerli anları onlarla paylaşmak, Her zaman en büyük gurur ve başarı kaynağımız olmuştur.

VİZYONUMUZ

Yenilikçi ve lider bir kuruluş olarak yenilikleri her zaman takip edip, unlu mamuller sektöründe en son teknolojiyi kullanarak müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkartmak ve kalitemizi üst seviyelerde tutmaktır.

Kalite ve güvenilirlik ilkelerinden ödün vermeyen şirketimiz gerekli bütün yasal yükümlülükleri yerine getirerek kısa sürede KKTC ve tüm dünyada bir marka olmaktır.